




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Combi Pack Villeroy&Boch Collaro 4626RSR1
Унітаз з покриттям CeramicPlus
Сидіння з повільним закриттям SlimSeat
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy&Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Collaro |
| Оболонка | CeramicPlus |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Промивання | 3/4,5 L |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37,5 cm мм |
- Ціна: 41 557 ₴
- В наявності
- Код: 91985023
Унітаз Villeroy&Boch Collaro Combi Pack 4626RSR1
41 557 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

