

Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики товару • Унітаз підвісний з сидінням soft-close серії EluPura S, з білою поверхнею. • Модель покрита брудозахисною глазур'ю SmartClean, виготовлена з сантехнічної кераміки. • Безободковий унітаз з прихованим сифоном, виготовлений з кераміки. • Сидіння унітазу з функцією SoftClose - вбудовані в петлі амортизатори забезпечують повільне закривання сидіння і кришки. • Оснащений звукоізоляційним килимком, адаптованим до його геометрії, і 2 типами змиву. • Унітаз в комплекті з сидінням для унітазу з кришкою. Додаткова інформація • Матеріал чаші - кераміка • Матеріал сидіння і кришки - сечовина • Матеріал петель - нержавіюча сталь • Ступінь блиску кераміки - блиск • Кількість води для промивання - 4,5 л, 5 л, 6 л • Тип змиву – стандартний • Спосіб монтажу – настінний • Приховані кріплення для унітазу • Підключення води – ззаду • Тип кріплення – гвинтовий • Відстань між кріпленнями рами – 180 мм • Відстань кріплення сидіння унітазу – 160 мм • Розміри сидіння – 440x366 мм • Розмір чаші – 540x366 мм Вбудовані технології • Hansgrohe QuickRelease – швидке та легке зняття сидіння унітазу • Hansgrohe AquaHelix Flush – технологія водяного гідромасажу для оптимального змиву • Hansgrohe EcoSmart – промивання внутрішньої частини чаші лише за допомогою 4,5 літра води • Hansgrohe Made to fit NoiseReduction – встановлений звукоізоляційний килимок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Połysk |
| Марка | Hansgrohe |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | EluPura S |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 40 058 ₴
- В наявності
- Код: 159592217
Унітаз Hansgrohe EluPura S 61115450
40 058 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

