
Доставка зі складу 5-10 днів.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ:
Потужний, ефективний водяний вихор забезпечує оптимальний ефект змивання. Менше відкладень, а отже, краща гігієна та чистота завдяки воронкоподібній геометрії чаші. Низьке споживання води для змивання: додаткове змивання не потрібне. Тихе змивання, оскільки вода стікає в унітаз, створюючи вихор
Рівномірно гладка поверхня унітазу завдяки невидимій системі кріплення. За допомогою зубчастої гайки SupraFix 3.0 ви можете зручно відрегулювати положення сидіння та адаптувати його до унітазу. Легке встановлення зверху для однієї людини. Можливість послідовної обробки унітазу та сидіння унітазу< /p>
З тією самою ефективністю змиву ви економите 1,5 літра води, використовуючи лише 3-4,5 літра води, що добре для навколишнього середовища, і AquaReduct доступний у багатьох підвісних і підлогових унітазах різні колекції Villeroy & Boch< /p>
CeramicPlus забезпечує оптимальну гігієну та чистоту. Доведена економія 90% часу під час прибирання ванної кімнати. Екологічно чисте рішення, оскільки потрібно лише 10% від звичайної кількості засобів для чищення. Стійкість до засобів для чищення та косметичних засобів, які зазвичай використовуються в домашньому господарстві.
Усе в одному практичному пакетіОсобливо легко розмістити замовлення лише за одним номером продуктуНадійно упаковано для транспортування експертамиПриваблива ціна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 56 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Villeroy & Boch |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | Subway |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 36 899 ₴
- В наявності
- Код: 145273654
Унітаз Villeroy&Boch Universo Twistflush Combi-Pack 4670T9R1
36 899 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

