


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інноваційний унітаз Dakota — ідеальне рішення для економії місця в кожній ванній кімнаті.
Чудовий Dakota S1 Cenl4120593S1Wh
Сучасний продукт має функції біде, яким можна керувати дуже інтуїтивно зрозумілим і простим способом. За допомогою панелі керування користувач може змінювати температуру води, силу розпилення та положення форсунки. Унітаз має функцію жіночого або заднього змиву, яку можна в будь-який момент включити і вимкнути. Крім того, пристрій має плату з механізмом повільного падіння і нічним режимом, тобто світлодіодним підсвічуванням. У пропозиції Excellent є дві моделі унітазу Dakota: D-подібна або з більш виразними краями. Обидва мають безрамкову систему змиву CLEAN-ME.
Технічні дані:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Excellent |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 59,3 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Марка | Excellent |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод встановлення | Wisząca |
| Мoдель | CENL4120593S1WH |
| Відтік | Z odpływem poziomym |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 61 688 ₴
- В наявності
- Код: 96229476
Унітаз Excellent Dakota S1 CENL.4120.593.S1.WH
61 688 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
