
Доставка зі складу 5-10 днів.
Одним із видатних продуктів із серії Geberit ONE є підвісний унітаз, який характеризується елегантним дизайном і пропорціями. Коли кришка відкривається, відкривається асиметрична внутрішня геометрія унітазу, яка була розроблена без країв. Це робить процес промивання не тільки ефективним, але й майже безшумним, що сприяє комфорту використання. Унікальна технологія установки дозволяє регулювати висоту унітазу без необхідності відкривати приховану систему, що зручно і практично, особливо після багатьох років використання.
Унітаз Geberit ONE також оснащений інноваційною технологією TurboFlush. Це керамічна чаша без бортика, яка використовує вдосконалену систему змиву TurboFlush. Завдяки цьому рішенню він використовує лише 4,5 літра води під час одного змиву, що означає значну економію води порівняно з традиційними туалетами. Це, у свою чергу, вигідно як з екологічної, так і з економічної точки зору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 54 cm мм |
| Додаткова інформація | Bez kołnierza |
| Доска | Z deską wolnoopadającą |
| Заканчувати | Mat |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | One |
| Колір | Białe |
| Ширина | 37 cm мм |
- Ціна: 51 582 ₴
- В наявності
- Код: 133589186
Унітаз Geberit One Turboflush 500.202.JT.1
51 582 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

