




Доставка зі складу 5-10 днів.


Унітаз для інтимної гігієни Geberit AquaClean Mera Classic, підвісний унітаз
Доля

Технічні дані
Робоча температура_x000D_ _x000D_ 5–40 °C_x000D_ Діапазон температур води_x000D_ _x000D_ 34–40 °C_x000D_ Потік обчислень_x000D_ _x000D_ 0,03 л/с_x000D_ Мінімальний тиск потоку для проектного потоку_x000D_ _x000D_ 50 кПа_x000D_ Тривалість розпилення_x000D_ _x000D_ 30-50 стор_x000D_ Максимальне навантаження на сидіння унітазу_x000D_ _x000D_ 150 кг
Характеристики
5 налаштувань повітряного потоку від сушарки. Можливість регулювання температури сидіння унітазу та кришки сидіння унітазу з функцією SoftOpening. Можливість програмування чотирьох профілів. Сумісність з додатком Geberit Home, прихований за чашею з кожухом, з правого боку, можливе зовнішнє підключення води з лівого боку, з попередньо встановленою акустичною ізоляцією (DIN) EN 1717 / ( DIN) EN 13077< /p>


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 59 cm мм |
| Марка | Geberit |
| Матеріал | Ceramika |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | AquaClean |
| Розподіл | Geberit |
| Тип | Miska z deską myjącą |
| Ширина | 39,5 cm мм |
- Ціна: 241 968 ₴

