




Доставка зі складу 5-10 днів.


Унітаз з функцією інтимної гігієни Geberit AquaClean Tuma Comfort, підвісний унітаз
Доля

Технічні дані
Робоча температура_x000D_ _x000D_ 5–40 °C_x000D_ Діапазон температур води_x000D_ _x000D_ 34–40 °C Заводські налаштування температури води: 37 °C_x000D_ Потік обчислень_x000D_ _x000D_ 0,02 л/с_x000D_ Мінімальний тиск потоку для проектного потоку_x000D_ _x000D_ 50 кПа_x000D_ Тривалість розпилення 50 с_x000D_ Максимальне навантаження на сидіння унітазу_x000D_ _x000D_ 150 кг
Характеристики
Відсмоктування забрудненого повітря з функцією сушіння. Сидіння з функцією швидкого підігріву та кришка з функцією SoftOpening Можливість програмування чотирьох профілів користувача чашаЕлектричне підключення за допомогою трижильного гнучкого кабелю в оболонці, з правого боку, приховано за чашею Відповідність (DIN) EN 1717 / (DIN) EN 13077 Можливість регулювання температури води в душі через додаток Geberit Home Можливість регулювання температури сушарки за допомогою програми Geberit Home. Можливість регулювати температурні панелі за допомогою програми Geberit Home.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 55,3 cm мм |
| Марка | Geberit |
| Метод складання | Wisząca |
| Мoдель | AquaClean |
| Розподіл | Geberit |
| Ширина | 36 cm мм |
- Ціна: 181 537 ₴

