
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни Deante Jasmin 80x140 см nero KTJ N72PJasmin - ідеальне рішення для невеликих ванних кімнат, де немає місця для одночасного встановлення ванни та душу. Він покритий гідрофобним покриттям Active Cover і оброблений елегантним блискучим хромом. Екран має підйомний шарнір і є рухомим, що полегшує його утримання в чистоті. Це реверсивна модель - її можна встановити з лівого або правого боку. Перегородка для ванни - це рішення, яке забезпечить вам як тривале розслаблююче прийняття ванни ввечері, так і швидкий душ вранці. Простий і елегантний дизайн, легкий вигин ідеально впишуться в сучасні та класичні аранжування.
Безпечне та довговічне загартоване скло Active Cover Coating Профілі, що вирівнюють кривизну стін Маскування монтажних елементів Спеціальний засіб безпечний для очищених поверхонь Особливості продукту: Оздоблення: neroШирина: 780 ммВисота: 1400 ммПокриття скла: прозореТовщина загартованого скла: 5 ммАктивне покриття: Є Маскування монтажних елементів: ЄПрофілі, що вирівнюють кривизну стін: ЄРеверсивний екран: ЄПідйомні петлі: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Deante |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Levita |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 75 cm мм |
- Ціна: 19 231 ₴
- В наявності
- Код: 95244629
Шторка для ванни Deante Levita KQL_N72P
19 231 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

