

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Vidaxl ESG 120x140 чорний 150745
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | ESG |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Фіксація | Uniwersalne |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 15 790 ₴
- В наявності
- Код: 119803986
Шторка для ванни VidaXL ESG 150745
15 790 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
