
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Наша душова кабіна поєднує в собі стиль і функціональність і ідеально підійде до декору вашої ванної кімнати.
Пофарбовані в чорний колір профілі та бічні панелі з ESG (одношарове безпечне скло) надають екрану акуратного вигляду та додають ванній кімнаті елегантний стиль. Крім того, ця кабіна характеризується складною конструкцією для легкого доступу. Збірка та кріплення прості завдяки монтажним елементам, що входять у комплект.
Ванна в комплект поставки не входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 4 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 20 703 ₴
- В наявності
- Код: 111374565
Шторка для ванни VidaXL Shumee Esg 120X130
20 703 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
