
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і ознайомтеся з нашою компанією: НЕС BLACK PNJ AND FRAMESСерія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з гіпнотизуючим чорним. Кабіни цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю декору зі склом в процесі загартування, кабіна характеризується міцністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання Загартоване скло 6 мм дозволяє відкривати назовні та до системи монтажу за допомогою профілів, що дозволяють вирівняти кривизну покриття Easy Clean. Оптимально захищає від забруднень і полегшує догляд. Елегантні чорні деталі доступні під замовлення. Ми можемо адаптувати цей виріб до ваших індивідуальних потреб. NES ЧОРНИЙ PNJ ТА РАМА, що обертається70 см зліва.gif показує лівий варіант КОЛІР СКЛАДивитися відео Прозора скляна рама ОПЦІЙНО графітове скло Рама ОПЦІЙНО коричневе скло ОПЦІЙНО скло Сатинове ОПЦІЙНО скло Дзеркало ОПЦІЙНО скло ULTRA CLEAR FrameGlass UltraClear має низький вміст оксиду заліза, що робить його продуктом виняткової яскравості та прозорості. Нові типи матеріалів, які використовуються в процесі його виробництва, збільшують здатність пропускати світло та зменшують зеленуватий відтінок, характерний для звичайного скла. Особливо це помітно у випадку скла товщиною 6 мм і 8 мм. Замість зеленого відтінку ви отримуєте надзвичайну прозорість, а скло UltraClear із синіми краями є чудовим вибором там, де важливі природні кольори та прозорість. Кришталева прозорість і блиск надзвичайно яскравого скла UltraClear роблять його ідеальним продуктом для тих, хто шукає максимальну яскравість і точне відтворення оригінальних кольорів. Продукти Radaway зазвичай надсилаються пересиланням. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Для вашої зручності ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 17 395 ₴
- В наявності
- Код: 82866172
Шторка для ванни Radaway Nes PNJ 10011070-01-01L
17 395 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

