
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щира для ванни Modo New Black PNJ II Factory 70x150 см від:
Предметом продажу є фіксована шторка для ванни Modo New Black PNJ II Factory 70х150 см з прозорим склом.
Екран універсальний, його можна встановити як лівий, так і правий варіант.
Екрани серії Modo New Black були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Переваги екрану Modo New Black PNJ II Factory:
Екран доступний із заводським склом і чорними профілями.
Скло вкрите покриттям EasyClean, яке полегшує догляд за екраном у чистоті. Завдяки покриттю EasyClean менше бруду осідає на скляній поверхні, і її легше видалити.
Технічне креслення:
Додатково оплачуються опції:
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Modo New Black PNJ Factory |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 17 999 ₴
- В наявності
- Код: 82865893
Шторка для ванни Radaway Modo New PNJ Factory 10006070-54-55
17 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

