
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RIHO SCANDIC NXT ) – загартоване скло товщиною 8 мм із покриттям RIHO Shield – висота 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 24 704 ₴
- В наявності
- Код: 111374412
Шторка для ванни RIHO SCANDIC NXT X409 GX00513C0
24 704 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
