


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Riho Novik Z500 Delta 90x150 см (GZT9200089)
RIHO NOVIK Z500 — двокомпонентна шторка для ванн прямокутної форми та ванн Delta (150/160) і Yukon — провідний лідер у галузі обладнання для ванних кімнат. Позиція на ринку, яка формувалася протягом багатьох років, є результатом не лише чудового асортименту продукції, широкого ноу-хау та передових методів виробництва та вибору виробничих компонентів.

Технічні дані
Загальна довжина: 88,4-89,8 см
Довжина частини B в профілі: 46,1 см
Довжина другої частини: 43 см
Товщина скла: 6 мм Покриття: хром Колір скла: прозоре
Додаткова інформація
- Універсальний лівий/правий
- Покриття Riho Shield
- Складається та розкладається
- Загартоване скло
- П
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Novik |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Фіксація | Uniwersalne |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 22 978 ₴
- В наявності
- Код: 84252975
Шторка для ванної кімнати Riho Novik Z500 Delta GZT9200089
22 978 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
