

Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова перегородка для ванни Modus, цільна 70x150 см з похилою опорою від NEW TRENDY
**Товар доступний під замовлення. Час доставки приблизно 4 тижні.
Екран універсальний - його можна встановити як лівий, так і правий варіант.
Особливості екрана:
Нова модель Modus має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям.
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
**Також можна змінити скло на іншу товщину.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 21 197 ₴
- В наявності
- Код: 100528837
Шторка New Trendy New Modus EXK-1917
21 197 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

