


Доставка зі складу 5-10 днів.
Екрани серії NES створено з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня. Сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з чарівним чорним кольором додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Переваги Nes Black PNJ Frame: цільна ширма з загартованого скла товщиною 6 мм. Дозволяє відкривати двері всередину та назовні Система кріплення на стіну з використанням вирівнювання стіни. Елегантні чорні деталі. Чорна рамка, виконана фарбою для кераміки, підкреслить грубий і елегантний характер ванної кімнати. Завдяки тому, що декорація приклеюється до скла в процесі загартування, кабіни характеризуються міцністю, високою якістю та стійкістю до стирання та ультрафіолетового випромінювання кабіна чиста Сервіс під будь-який дизайн інтер'єру, навіть самий незвичайний. Більше інформації тут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 50 cm мм |
- Ціна: 22 296 ₴
- В наявності
- Код: 91538301
Шторка для ванни Radaway Nes PNJ Frame 10011050-54-56L
22 296 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

