
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щира для ванни Nes PND II 130x150 см 2 частини від: Предмет продажу шторка для ванни Nes PND II 130х150 см, правий варіант, з прозорим склом. Серію Nes відрізняє сучасний дизайн і елегантність, яка, з одного боку, радує своєю універсальністю, а з іншого – оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для оформлення кімнати в багатьох стилях. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.
Переваги екрана Nes PND II
Прозоре скло
Профілі Chrome
Технічне креслення
Додатково платні опції
Вішалка для рушників. Це практичне рішення, яке зберігає рушник під рукою після д
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 22 563 ₴
- В наявності
- Код: 82866212
Шторка для ванни Radaway Nes PND II 10009130-01-01R
22 563 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
