


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Riho Novik Z500 100x150см (GZT9200100)
RIHO NOVIK Z500 — двокомпонентна шторка для ванн прямокутної форми та ванн Delta (150/160) і Yukon — провідний лідер у галузі обладнання для ванних кімнат. Позиція на ринку, яка формувалася протягом багатьох років, є результатом не лише чудового асортименту продукції, широкого ноу-хау та передових методів виробництва та вибору виробничих компонентів.

Технічні дані
Загальна довжина: 99,3-100,7 см
Довжина частини В в профілі: 57 см
Довжина другої частини: 43 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Novik |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 24 812 ₴
- В наявності
- Код: 84252976
Шторка для ванни Riho Novik Z500 GZT9200100
24 812 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
