




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Vesta DWD 140 Fabric 203140-06
Характеристики та розміри

матеріал: загартоване скло, розміри: висота 150 см, ширина 140 см, товщина скла: 5 мм, кількість деталей: 2, тип відкривання: розсувний, покриття, яке легко миється: так, діапазон регулювання: від 139 до 141 см, колір профілів: хром. Завдяки цим функціям екран не тільки міцний, але й легко миється. Покриття EASY CLEAN значно полегшує збереження естетичного вигляду.

Монтаж

Простота використання
Естетика
Водонепроникний
?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість частин | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Vesta DWD |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 23 004 ₴
- В наявності
- Код: 77977138
Шторка для ванни Radaway Vesta DW 203140-06
23 004 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
