
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дверцята для ванни RADAWAY VESTA DWD 150x150, скло FABRIC
Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запасних частин після закінчення гарантійного терміну.
Колір склотканини
Унікальна технологія покриття EasyClean
Покриття Easy Clean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Склопакети покриті покриттям Easy Clean, яке запобігає осіданню накипу та інших забруднень на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу.
Загартоване безпечне скло товщиною 5 мм
Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 5 мм, яке набагато міцніше. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років.
Відмінні особливості серії VESTA
Технічні креслення продукту
Фотографії розміщення продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 23 567 ₴
- В наявності
- Код: 14170763
Шторка для ванни Radaway Vesta DW 203150-06
23 567 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

