


Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. .Штарка для ванни суцільна Essenza Pro Black PNJ II 90x150 (універсальна) від:................................. .. ..... Предметом продажу є шторка для ванни Essenza Pro Black PNJ II 90 (ширина) х 150 (висота) в прозорому склі. Екран універсальний, його можна встановити як лівий, так і правий варіант. Екран стаціонарний і стаціонарно кріпиться до стіни. Essenza Pro Black — ідеальна пропозиція для людей, які цінують комфортні рішення та очікують витонченого дизайну. Ідеальна обробка в поєднанні з позачасовим чорним кольором елементів кабіни надасть ванній кімнаті унікальний вигляд.

Переваги шторок для ванн Essenza Pro Black PNJ II: Стаціонарне кріплення до стіни крила із загартованого скла товщиною 6 мм з двома варіантами монтажу: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (в. корпус з ідеально прямими стінками). очищення салону Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує обслуговування екрану на замовлення - можливо реалізувати будь-який, навіть самий незвичайний, дизайн салону Essenza Pro Black PNJ II прозоре скло в стандартній комплектації: покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки такому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що трапляються, легше видалити.
Технічне креслення
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також душову плитку різних форм і розмірів. Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 23 232 ₴
- В наявності
- Код: 91093157
Шторка для ванни Radaway Essenza Pro PNJ 10101090-54-01
23 232 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

