


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Дверцята для ванни RADAWAY VESTA DWD 160x150 FABRIC скло
Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запчастин після закінчення гарантійного терміну. Якщо ви не знайшли в нашій пропозиції двері з потрібними розмірами, ми запрошуємо вас скористатися можливістю замовлення нестандартних дверей - ідеально відповідних вашим потребам. Просто зв'яжіться з нами та надайте потрібні вам розміри дверей.
Колір склотканини
Унікальна технологія покриття EasyClean
Загартоване безпечне скло товщиною 5 мм
Технічні креслення продукту
Фотографії розміщення продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 24 103 ₴
- В наявності
- Код: 14170764
Шторка для ванни Radaway Vesta DW 203160-06
24 103 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
