
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RIHO SCANDIC NXT , прихований під кришками – відкривається назовні – доступний у правій та лівій версіях – загартований Скло товщиною 8 мм з покриттям RIHO Shield - висота 150 см Гарантія 5 років На схемі показаний екран у лівій версії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Стан | Нове |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 28 693 ₴
- В наявності
- Код: 111375124
Шторка для ванни RIHO SCANDIC NXT X107 GX01032C1
28 693 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
