



Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. .........Щора для ванни з двох частин Nes Black PND II 140x150 (справа) від:........................... .. ............................ Предмет продажу двокомпонентна шторка для ванни Nes Black PND II 140 (ширина) x 150 (висота) в правому виконанні, з прозорого скла з чорним профілем. Перша частина ширми стаціонарна, стаціонарно кріпиться до стіни, друга частина рухома і відкривається назовні. Серія Nes Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виконання. Чорні елементи ширми зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування екран вирізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання.

Переваги шторок для ванн Nes Black PND II: Перша частина крила шторки кріпиться до стіни стаціонарно, друга частина є рухомою та відкривається назовні. Виготовлений із загартованого скла товщиною 6 мм, що дозволяє відкривати екран назовні та всередину Поверхня стіни більше не буде перешкодою для встановлення затискачів врівень зі склом - рівномірна поверхня полегшує чистку - оптимально захищає від забруднення. Підтримання чистоти екрану Індивідуальний сервіс - можливо реалізувати будь-який, навіть самий незвичайний дизайн інтер'єру. Екран Nes Black PND II стандартно поставляється в прозорому склі: покриття Easy Clean оптимально захищає від забруднень і полегшує догляд за екраном. чистий. Завдяки цьому покриттю на склі осідає менше забруднень, а ті, що виникають, легше видалити. Додаткові опції: Екран Nes Black PND II можна виготовити:
з гравіюванням з вішалкою для рушників на спецзамовлення "на замовлення" у варіантах з коричневого, сатинового, дзеркального та ультрапрозорого скла (див. малюнки нижче), Вішалка для рушників: Вішалка кріпиться до скла за допомогою спеціальної техніки приклеювання на етапі виготовлення екрану. Тому замовляти його потрібно разом з душовою сіткою (опція за доплату) Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 24 879 ₴
- В наявності
- Код: 91538334
Шторка для ванни Radaway Nes PND II 10009140-54-01R
24 879 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

