
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ....Nes Black PNJ I Factory цільна шторка для ванни 80x150 (справа) від:........................ ...... .............. Предмет продажу шторка для ванни цільна поворотно-відкидна Nes Black PNJ I Factory 80 (ширина) х 150 (висота) в правому виконанні, в заводському склі з чорним профілем. Серія Nes Black — це сучасний дизайн і елегантність у поєднанні з заворожуючим чорним. Ширми з цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Чорні лінії, характерні для моделей Frame і Factory, зроблені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування екран вирізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання.
Переваги шторок для ванн Nes Black PNJ I Factory: Ширма, що відкривається назовні та всередину, виготовлена із загартованого скла товщиною 6 мм, що забезпечує безпеку відкриття екрана назовні та всередину. Механізм, що компенсує викривлення стін - можливі нерівності поверхні більше не будуть перешкодою для встановлення екрану Покриття Easy Clean - оптимально захищає від бруду і полегшує утримання екрану в чистоті. Сервіс на замовлення - будь-який, навіть самий незвичайний дизайн інтер'єру. можна реалізуватиЗаводський екран Nes Black PNJ I стандартно доступний із заводського скла: покриття Easy Clean оптимально захищає від бруду та полегшує підтримку екрана в чистоті. Завдяки цьому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що утворюються, легше видалити.
Технічне креслення (варіант W2)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Nes Black PNJ |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 25 401 ₴
- В наявності
- Код: 87986066
Шторка для ванни Radaway Nes PNJ Factory 10011080-54-55R
25 401 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

