
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
RIHO SCANDIC NXT , прихований під кришками – відкривається всередину – доступний у правій та лівій версіях – загартований Скло товщиною 8 мм з покриттям RIHO Shield – висота 150 см Гарантія 5 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 95 cm мм |
- Ціна: 32 655 ₴
- В наявності
- Код: 111374603
Шторка для ванни RIHO SCANDIC NXT X108 GX00592C2
32 655 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
