
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни Radaway NES BLACK PNJ I FACTORY 100 цільна, чорна, поворотна, права 10011100-54-55R Серія Nes Black Factory - це сучасний дизайн, простота та елегантність у поєднанні з заворожує чорним. Шторки для ванн цієї серії додадуть вашій ванній кімнаті неповторний характер. Чорні рамки, характерні для Factory, виготовлені фарбою для кераміки. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування екран вирізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання.
Відкидний екран на трубчастих петлях (може бути нахилений як вправо, так і вліво). Чорне оздоблення.Кріплення системи до стіни за допомогою профілів, що дозволяють вирівняти кривизну стіни (запобігає руйнує пломбу та гарантує тиху та безвідмовну роботу)
Стандартне покриття EasyClean. Це покриття являє собою невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься в процесі обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Без прямого контакту з водою захищена скляна поверхня не піддається корозії, а відкладення будь-якого бруду та розмноження бактерій на ній у багато разів менше, ніж у випадку скла без покриття.
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому раз на 6 місяців рекомендуємо використовувати EasyClean (для очищення салону) та Glass Protector, який освіжає захисний шар. (Засоби для догляду доступні на наших аукціонах)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 27 462 ₴
- В наявності
- Код: 87986089
Шторка для ванни Radaway Nes PNJ Factory 10011100-54-55R
27 462 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

