

Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВА шторка для ванни SOLEO BLACK Перегородка для ванни, встановлена на ванну, - ідеальне рішення як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу. Сучасний профіль. Елегантний кронштейн. Діагональна скоба Перпендикулярна скоба (ілюстративне фото) ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0
Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 — це покриття, яке покращує скляну поверхню, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забрудненню від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за сало
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 26 591 ₴
- В наявності
- Код: 100528903
Шторка для ванни New Trendy New Soleo P0095
26 591 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

