



Доставка зі складу 5-10 днів.
RADAWAY FUENTA NEW PND 100CM ЛІВИЙ 208210-01L

Опис:
Екрани серії Fuenta New були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб їх комфорт супроводжував щодня.
Переваги шторки для ванни Fuenta New PND:

- Крило екрана відкривається поворотно (всередину та назовні) - виготовлено із загартованого скла 6 мм
- Механізм, який піднімає та опускає крило екрану - запобігає пошкодженню ущільнення та гарантує тиху та безвідмовну роботу

- Механізм вирівнювання кривизни стін до 10 мм - будь-які нерівності поверхні стіни більше не будуть перешкодою для встановлення кабіни
- Петлі врівень зі склом - однорідна поверхня, що полегшує прибирання салону
Параметри:

- Колір профілю: хром
- Колір скла: прозоре
- Розмір: 100 см
- Зріст: 152 см
- Версія: зліва
- Покриття EASY CLEAN: так
- Наповнення: загартоване скло
- Товщина скла: 6 мм
- Тип: 2 частини
- Хромована фурнітура
- Петлі врівень зі склом
- Механізм, що піднімає та опускає двері
- Система, що дозволяє вирівнювати кривизну стін
- Покриття Easy Clean полегшує утримання в чистоті
- Елегантні хромовані деталі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 152 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 28 332 ₴
- В наявності
- Код: 38214360
Шторка для ванни Radaway Fuenta New PND 208210-01L
28 332 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

