




Доставка зі складу 5-10 днів.
Перегородка для ванни AVEXA Перегородка для ванни, встановлена на ванну, є ідеальним рішенням як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу Avexa Copper Brushed для ванни/матова мідь: довговічність і стабільність - деталь, яка поєднує в собі функціональність і. елегантність. Він надійно кріпить виріб до стіни, зберігаючи ілюстративний характер колекції. Для постійних елементів його можна встановити без використання настінного профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів можлива установка з пристінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість екрану, а з іншого боку, це елегантний акцент в оздобленні ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби дружніми технологічними рішеннями - покриттям Active Shield, яке робить кожен день діяльності набагато легше. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, що утворюється в результаті водяного накипу та залишків косметики. Перегородка для ванни AVEXA COPPER BRUSHED універсальна L/P60 см x 150 см CLEAR ACTIVE SHIELD GLASS 6 ВАРІАНТІВ MMO ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ. Примітка! Термін доставки для наложеного платежу. додатково подовжується на о 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 1 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 60 cm мм |
- Ціна: 27 890 ₴
- В наявності
- Код: 130560805
Шторка для ванни New Trendy Avexa L/P EXK-3803
27 890 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






