




Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і перевірте нашу компанію: УВАГА!!!ШИРМА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАН З МІНІМАЛЬНОЮ ШИРИНОЮ КРАЯ 47 MMFURO GOLD PND II Ширма для ваннСерія Furo – це безпрецедентна якість серед розсувних душових кабін. Завдяки відмові від верхньої направляючої та розміщенню дверей на роликах кабіна набула надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Коли двері відкриваються, вони переміщуються перед нерухомим сегментом, завдяки чому ми отримуємо просторий і комфортний вхід. Переваги Furo Gold PND II: Безпечне загартоване скло товщиною 8 мм, відповідно до PN: EN 12150: 1. Ергономічна система кріплення, що дозволяє вирівнювати кривизну стіни з інноваційною системою уповільнення руху Стійкий до подряпин бампер з покриттям Easy Clean - полегшує очищення душової кабіни. Завдяки гідрофобним властивостям покриття, краплі води не затримуються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи відкладень, система кріплення зі стабілізаторами - забезпечує міцну структуру кабіни - стійку до перепадів температури і вологість ручка - доступний за окрему плату із золотою ручкою, яка також служить вішалкою для рушників. Більше інформації у продавця. Можлива заміна прозорих ущільнювачів на чорні за окрему плату. Доступний розмір - Цей товар мож
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Furo PND II |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 37 300 ₴
- В наявності
- Код: 101609899
Шторка для ванни Radaway Furo Pnd Ii 10109588-09-01R+10112544-01-01
37 300 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






