



Доставка зі складу 5-10 днів.

............................................. .........Штирка для ванни Nes Black PND I 100x150 (ліворуч) від:......................... .. ............................. Предмет продажу складна шторка для ванни Nes Black PND I 100 (ширина) x 150 (висота) в лівому виконанні з прозорого скла з чорним профілем. Серія Nes Black створена для людей, які цінують сучасний дизайн і найвищу якість виконання. Чорні елементи ширми зроблять простір виразним і підкреслять характер ванної кімнати. Завдяки злиттю декору зі склом у процесі загартування екран вирізняється довговічністю, високою якістю та стійкістю до стирання та УФ-випромінювання.

Переваги шторок для ванн Nes Black PND I: Складна ширма, що відкривається (назовні і всередину) із загартованого скла товщиною 6 мм, забезпечує безпеку відкриття екрану назовні та всередину Викривлення стіни - будь-які нерівні поверхні стіни більше не будуть перешкодою для встановлення екрана чистка Покриття Easy Clean - оптимально захищає від бруду та полегшує підтримку екрану в чистоті Індивідуальне обслуговування - можливо реалізувати будь-який, навіть самий незвичайний дизайн інтер'єру Екран Nes Black PND I стандартно поставляється з прозорого скла: покриття Easy Clean оптимально захищає від бруду та полегшує догляд за екраном. Завдяки такому покриттю менше забруднень осідає на склі, а ті, що трапляються, легше видалити.

Технічне креслення
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Nes Black PND I |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 30 808 ₴
- В наявності
- Код: 97536939
Шторка для ванни Radaway Nes Pnd I 10010100-54-01L
30 808 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

