
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натисніть і ознайомтеся з нашою компанією: Vesta DWJ+S Виробляючи конструкції ванн серії Vesta, ми приділяємо велику увагу компонентам, з яких вони виготовлені. Широкий асортимент моделей дозволяє адаптувати продукцію до всіх можливих рішень для ванної кімнати. Переваги установки ванни Vesta DWJ+S: скло 5 мм - безпечне загартоване скло товщиною 5 мм, відповідно до стандарту PN: EN 12150: 1 Кріплення. система - Настінна система кріплення з використанням профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни Ролики - Шарикопідшипникові, поворотні ролики в Хромований корпус - оптимально захищає від забруднень і полегшує обслуговування салону на замовлення - забезпечує реалізацію нестандартного дизайну салону під індивідуальні потреби. Можливість використання подовжуючих профілів, які збільшать номінальний розмір душової кабіни або дверних ніш на величину, вказану на піктограмі. Vesta DWJ+Двері-купе 150 см х бокова стінка Універсальна конструкція 65 см, можлива установка СТЕКЛО КОЛІР Переважно продукція Radaway. Як відомо, кур’єри не завжди можуть доставити товар у зручний час (зазвичай з 10 до 16 години). Дбаючи про вашу зручність, ми пропонуємо доставку в салон нашим транспортом. Ви уникнете очікування кур'єра та можливих скарг на пошкодження, заподіяні під час експедиційного транспортування. Уточнюйте терміни доставки електронною поштою або телефоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 32 682 ₴
- В наявності
- Код: 73646533
Шторка для ванни Radaway Vesta Dwj+S 209115-01-01+204065-01
32 682 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

