
Доставка зі складу 5-10 днів.
............................................. ......................Конструкція ванни Vesta DWD 150x150см Компанії:.................................. .. ..................................... Предмет продажу конструкція ванни Vesta DWD 150 (ширина) х 150 (висота) в прозорому склі. Стандартна конструкція виконана з прозорого та тканинного скла, захищеного покриттям Easy Clean. Прозоре скло і тканина в наявності відразу, тканинне скло коштує 31 зл. Серія Vesta включає систему конструкції ванни. Залежно від ваших потреб, він може складатися лише з розсувних дверей або з комбінації розсувних дверей і стіни. Дверцята встановлені на шарикопідшипникових роликах, які знімаються для зручності очищення. Якщо ви не знайшли потрібний вам розмір, ми можемо виготовити серію Vesta в нестандартних розмірах.
Функції Vesta DWD
Технічне креслення розробки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 3 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 34 182 ₴
- В наявності
- Код: 14424794
Стінки для душових кабін Radaway Vesta DWD+S 203150-01 + 204065-01
34 182 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

