
Доставка зі складу 5-10 днів.
Штарка для ванни Essenza Pro White PND II 130х150 см від: Предмет продажу - шторка для ванни двостулкова Essenza Pro White PND II 130х150 см в лівому виконанні з прозорим склом. Серія Essenza Pro White відрізняється делікатними елементами в модному білому кольорі. Завдяки кріпленню до стіни за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до акуратності та естетичності виконання вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати.
Наведене вище фото лише для попереднього перегляду. Він не відповідає фактичним розмірам екрана. На фото показаний екран у лівому варіанті. В іншому нашому аукціоні ви можете купити екран в потрібному варіанті. Переваги екрану Essenza Pro White PND II: Ширма з двох частин. Одна частина стаціонарно кріпиться до ванни. Друге - безпечне, загартоване скло товщиною 6 мм - забезпечує безпечне кріплення до стіни за допомогою хомутів з можливістю установки в двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну. стіни) або без використання профілю (у разі ідеально прямих стінок). деталі. Покриття Easy Clean - оптимально захищає від забруднень і полегшує утримання екрана в чистоті.
Прозоре скло
Технічне креслення
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Radaway |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 34 931 ₴
- В наявності
- Код: 96092547
Шторка для ванни Radaway 130 Essenza Pro Pnd Ii 10102130-04-01L
34 931 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

