




Доставка зі складу 5-10 днів.
Перегородка для ванни AVEXA WHITEПерегородка для ванни, встановлена на ванну, є ідеальним рішенням як для любителів довго приймати душ, так і для тих, хто любить швидкий душ. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи ілюстративний характер колекції. Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня дозволяє легко підтримувати обробку в чистоті, петлі ідеально вписуються в будь-який інтер’єр постійні елементи, їх можна встановити без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів їх можна встановити з пристінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість екрану, а з іншого – це елегантний акцент в оздобленні ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручними технологічними рішеннями – покриттям Active Shield, яке робить повсякденна діяльність набагато легша. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від накипу та залишків косметики AVEXA WHITE, ліва 140 см х 150 см, ОПЦІЇ CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ! час доставки накладеним платежем додатково подовжується приблизно на 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість частин | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Avexa White |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 37 167 ₴
- В наявності
- Код: 130560947
Шторка для ванни New Trendy Avexa EXK-2980
37 167 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






