
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підйом RIHO SCANDIC NXT при відкритті - елементи кріплення, гвинти безпеки тощо заховані під кришки – складаються на стіну – доступні в правому та лівому варіантах – загартоване скло товщиною 8 мм із покриттям RIHO Shield – висота 150 см Гарантія 5 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Riho |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | Riho |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Scandic |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 115 cm мм |
- Ціна: 46 764 ₴
- В наявності
- Код: 111374428
Шторка для ванни Riho SCANDIC NXT X500 GX00602C2
46 764 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
