
Доставка зі складу 5-10 днів.
Щірка для ванни AVEXA GOLD SHINE Перегородка для ванни, встановлена на ванну, - ідеальне рішення як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу. Шторка для ванни Avexa Gold Shine/GOLD GLOSS: Міцність і стійкість - деталь, яка поєднує в собі функціональність і елегантність. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи мінімалістичний характер колекції. Поверхня деталей має PVD покриття, що надає їй гладку і тверду текстуру, стійку до подряпин. Деталі мають глянцеве покриття.
ілюстративне фото Естетичність обробки Елегантна форма деталі, кольору гладкого золота, забезпечує сучасний вигляд виробу. Петля має функцію підйому. Петля знаходиться врівень зі склом Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Петля виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує її довговічність.
Встановлення з або без стінового профілю Для незнімних елементів монтаж можливий без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів існує можливість монтажу зі стінним профілем, який зменшує кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість кабіни, а з іншого – є елегантним акцентом в оздобленні ванної кімнати. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0
Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 – це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічно та затверджується за допомогою УФ- та ІЧ-випромінювання. Це подовжує термін служби до десяти років, якщо використовується відповідно до рекомендацій, покриття Active Shield 2.0 запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту або забруднення від повсякденних засобів гігієни. Захисні покриття дозволяють заощаджувати за рахунок меншого споживання миючих засобів, тим самим позитивно впливаючи на навколишнє середовище. Щоб якомога довше насолоджуватися привабливим зовнішнім виглядом салону, ми рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для догляду за салоном: просочення для покриття Active Shield і. підготовка до чищення салону. Обидва продукти дуже ефективні та залишаються під рукою протягом тривалого часу. Додано до пов’язаних продуктів під сторінкою.
Екран для ванни AVEXA GOLD SHINE, правий, 130 см х 150 см ПРОЗОРНЕ СКЛО ACTIVE SHILD 6 ММ ІНДИВІДУАЛЬНІ ВАРІАНТИ ЗАМОВЛЕННЯ Примітка! Термін доставки для накладеного платежу додатково подовжується приблизно на 5 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Prawe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 39 280 ₴
- В наявності
- Код: 138639418
Шторка для ванни New Trendy Avexa 130 EXK-2189
39 280 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

