




Доставка зі складу 5-10 днів.
Щирка для ванни Smart 160х150 см з двох частин з похилим кронштейном NEW TRENDY
**Товар доступний під замовлення. Час доставки приблизно 4 тижні.
Екран універсальний - його можна встановити як лівий, так і правий варіант.
Особливості екрана:
Модель Smart має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям
Вироби цієї колекції мають лише нижню розсувну систему, з точковою направляючою у верхній частині.
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Інструкції зі складання:
Примітка: ШИРИНА КРАЮ ВАННИ МАЄ БУТИ МІНІМУМ 35 ММ
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
Термін виготовлення для індивідуальних замовлень: від 4 до 6 тижнів.
**Також можна змінити скло на іншу товщину.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо 1 раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 41 248 ₴
- В наявності
- Код: 130560729
Шторка для ванни New Trendy Smart EXK-4102
41 248 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






