




Доставка зі складу 5-10 днів.

SMART LIGHT GOLD 80x150 у складеному вигляді 49 см
Продюсер
Щірка для ванни SMART LIGHT GOLD 80

Розміри

Покриття Active Shield - стандарт має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не залишаються на поверхні скла, вони просто стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби догляду за душовою кабіною, які є в нашій пропозиції. 1. Скло без захисного покриття

скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання 2. Скло із захисним покриттям - в пропоновану кабіну На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають вапняних відкладень. ПРИМІТКА. Ширина поверхні бортика ванни має бути не менше 35 мм

Сучасний дизайн Ручка в колекції Smart, виконана з металу, відрізняється сучасним дизайном. Ніжно мерехтливий золотий колір робить виріб чудовим у різноманітних композиціях. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання виробу більш безпечним і комфортним. Мінімалістичні настінні профілі Модель Smart має елегантні делікатно мерехтливі деталі золотого кольору. Настінні профілі з металу ефективно фіксують виріб на стіні.
Надійна розсувна система Вироби Smart Collection мають тільки нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує міцність і надійність Стабільна опора Вироби Smart оснащені кронштейном, перпендикулярним до скла, виготовленим з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Заповнення | Szkło |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 41 851 ₴
- В наявності
- Код: 128415091
Шторка для ванни New Trendy Smart Light EXK-4302
41 851 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






