




Доставка зі складу 5-10 днів.
Перідка для ванни AVEXA Перегородка для ванни, встановлена на ванну, є ідеальним рішенням як для любителів довго приймати ванну, так і для тих, хто віддає перевагу швидкому душу Avexa Gunmetal Brushed/матовий графіт: довговічність і стабільність - деталь, яка поєднує в собі функціональність і. елегантність. Він надійно кріпить виріб на стіні, зберігаючи ілюстративний характер колекції. Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня дозволяє легко підтримувати обробку в чистоті, петлі ідеально вписуються в будь-який інтер’єр постійні елементи, їх можна встановити без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів їх можна встановити з пристінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм. З одного боку, це підвищує стійкість екрану, а з іншого – це елегантний акцент в оздобленні ванної кімнати. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручними технологічними рішеннями – покриттям Active Shield, яке робить повсякденна діяльність набагато легша. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень водяним накипом і залишками косметики.Ширма для ванни AVEXA GUNMETAL BRUSHED 110 см x 150 см CLEAR ACTIVE SHIELD GLASS 6 ОПЦІЙ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ Примітка! приблизно 5 днів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Lewe |
| Кількість деталей | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 41 489 ₴
- В наявності
- Код: 130560895
Шторка для ванни New Trendy Avexa EXK-3523
41 489 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






