




Доставка зі складу 5-10 днів.
Щира для ванни SMART LIGHT GOLD, з розсувними дверима, подвійна, розмір 180х150 см, NEW TRENDY, прозоре скло.
** Продукт доступний під замовлення. Час доставки приблизно 4 тижні.
Особливості екрана:
Модель Smart Light Gold має елегантні золоті деталі з ніжним блиском.
Вироби цієї колекції мають лише нижню розсувну систему, з точковою направляючою у верхній частині.
Технічна інформація:
Розміри екрану з аукціону:
Інструкції зі складання:
ПРИМІТКА: ширина краю ванни має бути не менше 35 мм,
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
**Також можна змінити скло на іншу товщину.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Ламання | Uniwersalne |
| Кількість частин | 2 |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Szkło |
| Наповнення | Szkło |
| Стан | Нове |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Колір скла | Transparentny |
| Ширина | 180 cm мм |
- Ціна: 70 870 ₴
- В наявності
- Код: 133716538
Шторка для ванни New Trendy Smart Light EXK-4316
70 870 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





