


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

НАСТІЛЬНА ПИЛА HIKOKI ТОРЦЮВАЛЬНА ПИЛА AKU C3610DRA W4

Опис
Технічні дані
Предмет аукціону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikoki |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 255 mm |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Марка | Hikoki |
| Напруга | 36 V |
| Тип | Stołowe |
- Ціна: 36 813 ₴
- В наявності
- Код: 89469821
Дискова пила Hikoki C3610Draw4Z
36 813 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
