
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна ручна циркулярна пила для різання металу Metabo MKS 18 LTX 58
Гарантія XXL - 3 роки гарантії Metabo
Найважливіші функції
Опис
Обсяг поставки
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 3,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр диска | 165 mm |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Марка | Metabo |
| Мoдель | MKS 18 LTX 58 600771840 |
| Напруга | 18 V |
| Обладнання | Walizka |
| Тип | Tarczowe |
- Ціна: 26 180 ₴
- В наявності
- Код: 76894838
Дискова пила Metabo MKS 18 LTX 58 Set (600771840)
26 180 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
