



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Портативний трифазний генератор DDAE 6000XE-3 від Daewoo Power з дизельним двигуном характеризується низьким рівнем шуму. Ці пристрої оснащені інтелектуальним захистом від перевантаження, що гарантує стабільну роботу без збоїв. Блок дозволяє підключати трифазні або однофазні приймачі сумарною потужністю не більше 4500 Вт.
Опис варіанту: Трифазна напруга
Щоб отримати 3-річну гарантію від виробника, ви повинні зареєструвати свій продукт протягом 30 днів із дати покупки на веб-сайті виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 103 kg |
| Волість | 5 kW |
| Час роботи без дозаправляння | 16 h |
| Висота | 67 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 48 cm мм |
| Двигун | 4-suwowy |
| Додаткова інформація | Stablizacja napięcia (AVR) |
| Кількість 1-фазних розеток | 2 |
| Кількість 3-фазних розеток | 1 |
| Марка | Daewoo |
| Мoдель | DDAE6000XE3 |
| Потужність двигуна | 11 KM |
| Напруга | 400 V |
| Починати | Ręczny, Elektryczny |
| Тип палива | Olej napędowy |
| Фази | 3-fazowe |
| Частота | 50 Hz |
| Ширина | 72 cm мм |
| Шум | 86 dB |
- Ціна: 98 737 ₴
- В наявності
- Код: 98759687
Бензиновий генератор DAEWOO DDAE 6000XE-3
98 737 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
