


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Джерела світла: - кількість джерел світла - 1 - джерело світла нитки - G9 - потужність джерела світла - 28Вт - напруга живлення - 230В - джерело світла в комплекті - немає Колір і матеріал: - колір обробки - чорний - колір абажура /абажур - білий - матеріал - акрил, металДодаткові параметри: - оснащений диммером - немає - оснащений вимикачем - так - Ступінь захисту IP - 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Maytoni |
| Мoдель | MOLLIS |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny, Loftowy, Industrialny, Minimalistyczny |
| Тип | Łukowe, Do czytania, Designerskie |
| Ширина | 32,5cm мм |
- Ціна: 14 800 ₴
- В наявності
- Код: 125398172
Торшер зі змінною лампою MOLLIS MAYTONI MOD126FL-01B
14 800 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
