
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Торшер PAGODA PT1 білий (51741) Ідеал Люкс
Торшер Pagoda відрізняється надзвичайно модним і стильним дизайном. Ідеальне освітлення для класичних і модерністських інтер'єрів. Світильник рекомендований для вітальні, спальні та скрізь, де необхідно використовувати якісне освітлення.
Параметри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 184cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Ideal Lux |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny, Etno, Angielski |
| Тип | Łukowe |
| Ширина | 97,5cm мм |
- Ціна: 32 762 ₴
- В наявності
- Код: 74737419
Торшер зі змінною лампою Ideal Lux Pagoda Pt1 E27 (051741)
32 762 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
