

Доставка зі складу 5-10 днів.
Дерев'яний підвісний світильник TRABO, чорний
Чорний дерев'яний підвісний світильник TRABO - відмінний варіант стильних світильників для освітлення простору у вашому домі. Бажаєте оформити свої поверхні в неповторному стилі та постали перед вибором лампи, яка працюватиме ідеально? Виберіть представлену модель TRABO. Завдяки йому ви зможете повністю змінити зовнішній вигляд чотирьох стін вашої квартири та внести ковток свіжості.
Найкрасивіші лампи та свіжий погляд на дизайн
Дерев'яний підвісний світильник TRABO, чорний, був розроблений з увагою до естетики та практичності. Використовуючи світлодіодні джерела світла, ви заощадите гроші та енергію, необхідні для освітлення відповідної поверхні. Енергозберігаючі лампи допоможуть подбати про навколишнє середовище під час освітлення обраного простору. За допомогою запропонованої рамки ви легко зможете підкреслити унікальні композиції, які привернуть увагу.
Хочете ще більше насолоджуватися поверненням додому? Оригінальний дизайн, висока якість виконання і колірна гамма зроблять СВІТИЛЬНИК дерев'яний підвісний TRABO SZORT 68214304 Spotlight rustic FIXTURE екологічний ПІДВІСНИЙ дерев'яний брус чорна сосна ідеально впишеться в обстановку кімнат, оформлених у вашому стилі. Правильно підібрані матеріали дозволять створити ефектну світлову ілюмінацію, яка відобразить ваше художнє чуття.
Демонструйте вибрані елементи дизайну, комбінуйте кілька світильників в унікальні композиції та грайте з освітленням, шукаючи незвичайні рішення. Подумайте, де б ви могли розмістити нашу лампу - чи хочете ви освітити свій офіс стимулюючим світлом, чи, можливо, створити затишну атмосферу в спальні?
Є багато можливостей, і ви обмежені лише своєю уявою! Виберіть наше освітлення та насолоджуйтеся ефектним декором у своїх чотирьох стінах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Spot-Light |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Країна виробник | Polska |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 140cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

