
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Нестандартний, сучасний світильник з поєднання металу та алюмінію не тільки освітлює простір, але й служить його прикрасою. Функціональний світильник, створений у стилі дизайнерської маси, збагатить будь-яке облаштування Його унікальний стиль.Світло: LED / 3000 KOllow: висота 160 см / ширина 28 см. Монтаж: стельовий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 14,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 13W |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Metal, Aluminium |
| Мoдель | Acustica |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Ширина | 28cm мм |
- Ціна: 12 538 ₴
- В наявності
- Код: 147237818
Люстра MOOSEE Acustica MSE010100332
12 538 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
