
Доставка зі складу 5-10 днів.
Доставка через 5 днів Доступна тканина для сидіння та спинки: KOSMA NOTE MEDLEY FLEX VALENCIA FAME TEIDE SYNERGY Black White Chrome версія Team Collection Film Перегляньте відеопрезентацію Підлокітники nbsp; Регульована nbsp; в плані вгору і вниз nbsp; Чорний варіант, чорний, хромований варіант, чорний, білий варіант, білий Сидіння Виготовлено зі зручної поліуретанової піни, оббита Спинка М’яка, чітко ергономічна, профільована, фіксована висота Синхронний механізм забезпечує плавне, узгоджене переміщення сидіння та спинки, імітуючи рух користувача в крісло, що гарантує ергономічну підтримку спини по всій довжині nbsp; Механізм дозволяє nbsp ; при цьому є можливість фіксувати вибраний кут відхилення в декількох положеннях nbsp;Опірність спинки регулюється. На вибір: чорний, чорний нейлон, білий нейлон або nbsp. хром полірований алюміній М'які колеса діаметром 65 мм Сертифікат довговічності Від дверей до дверей Гарантія Самостійна збірка Розміри _breakpoint Офісне крісло Modern Team Plus nbsp; від відомого високоякісного виробника Grospol. Ергономічне крісло Team Plus дуже зручно завдяки використанню відповідного високого поролону та ідеального профілю сидіння підлокотники під кутом 90 градусів регулюються по висоті 7 см. Використовуваний механізм SYNCHRO дозволяє синхронно переміщати спинку і сидіння. Спинка ергономічна і дозволяє фіксувати її в декількох положеннях. Офісне крісло Team Plus має, звичайно, плавне регулювання висоти за допомогою пневматичного приводу Офісне крісло Team Plus дуже стійке Навіть при розгойдуванні в кріслі можлива втрата стійкості. Крісло Team Plus доступне в трьох варіантах основи і підлокітників: чорний, чорний nbsp; білий колір білий nbsp; nbsp; Підлокітники з хромованою основою. Великою перевагою є миттєва доступність, тому крісло має 3-річну гарантію від виробника Сертифікат REMODEX підтверджує високу міцність продукту. Максимально допустима вантажопідйомність крісла Team Plus доступна в 8 варіантах оббивки Велика колірна палітра дозволить підібрати потрібний відтінок крісла під колір вашого офісу. Приклад екошкіри Valencia: Подивіться відео про офісне крісло Team Plus На відео показано роботу механізму Synchro та інші переваги цього офісного крісла Team plus часто вибирають як якісне базове офісне крісло. Якщо у вас виникли запитання щодо офісного крісла Team Plus, скористайтеся чатом або телефонуйте на нашу гарячу лінію nbsp;515 229 849<. /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 55cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 3W |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Stal |
| Мoдель | Aqua |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

